Jak se seznámit s ukrajinskou nevěstou on-line a aby se nestali obětí podvodu

Způsobu seznamit se z ukrajinskou nevěstou není tak mnoho. To jsou v podstatě stránky mezinárodníh seznamovacíh služeb a seznamovaci agentury. Někdo nachazi jeho osud docela rychle, jiné se mohou pokračovat v hledání svého ideálu roky. Nejdůležitější věc - nenechte se chytit v síti podvodniku. Po takovýh nepříjemných zážitcích, někteří muži odmítají myšlenky najít si životního partnera přes internet navždy, jiní i nadále jdou touto cestou, ale dělají to opatrně.

Jak zjistit ze komunikujete z podvodnicou? Co dělat nejdříve, I spis co nesmí dělat, aby se nestát obětí podvodu? Jsou několik jednoduchých pravidel, které je třeba dodržovat při seznámení a komunikaci s dívkami on-line.

 1. Klasická pastička na webových stránkách internetových seznamek - fotky blondýnky s modrýma očima typicky slovanského vzhledu, která tak láká cizince. V její profilu bude napsáno, že hledá partnera pro vážný vztah, zábava ji nezajímá,a je připravena založit rodinu. Možná, že prozradí příběh o neúspěšném, a bezdětném manželství, který se stal příčinou jeji konečného zklamání v slovanských mužích, a proto musela hledat štěstí v Čechách.
  Mimochodem nejčastěji za foto atraktivních dívek se skrývají muži.
 2. Na vaši nabídku pobavit se přes videochat nebo Skype, to vám odpoví odmítnutím, protože doma počítač nemá. Zavolat ji nemůžete, protože ona přišla o svůj mobilní telefon (ukradli, zlomila, ztratila), a koupit nový nemůže, nemá finanční možnosti. To, že holka nechce komunikovat živě, musí vás upozornit.
  Některé jsou ochotni mluvit po telefonu protože najímají pro to dívky s příjemným hlasem. A divka vysvětlí vam, že je to telefon, například souseda, a že nemůžete volat na toto číslo, aby neobtěžovat lidi.
 3. ukrajena
 4. Obvykle prvních pár dopisů obsahují běžné otázky a odpovědi, podvodníci chce vytvořit dojem, že poznáváte jeden druhého. Vaše chutě, preference, přání jsou naprosto shodné. Tato fáze trvá podezřele málo času a velmi brzy, ona ohlási že jste její ideální muž. Dále, ještě několik dopisů, a už je neodvolatelně zamilovaná a touží po setkání s vámi.
 5. Dále ten příběh může mít různé pokračování, ale smysl celého tohoto představení - peníze. Například, jste se dohodli na schůzce, čekáte ukrajinskou nevěstu, ale máte smůlu, protože v téhle chvíli ona ne má peníze (snížili na práci, ne má výplatní pásku, ukradli peníze a tak dále). A jestli můžete poslat jí nějaký prachy na cestu, samozřejmě na dluh, pak to okamžitě přijede do vašého náruče. Příklad je úplně jednoduhy, na skutečnosti, zkušení podvodníci udělají všechno tak, že jejich oběti často sami nabízejí svou pomoc.

Související články:

Proč čeští muži se stále častěji si berou ukrajinské dívky

Jak se seznámit s Ukrajinskými dívky on-line muži z Čech

Tajemství on-line seznamení: na jaké dopisy Ukrajinské dívky odpovídají

Odtud závěr:

 • Buďte opatrní, pokud komunikujete s podnikavé dívky se vzhledem fotomodelky na seznamovacích stránkách.
 • Zkontrolujte, zda této damy jsou reálné. V tom vam pomuze komunikace přes Skype. Pokud nemáte počítač, tak přes internetové kavárny.
 • Pokud se po několika e-mailů dívka hlásí, že vy je její ideální muž, i kdyz je to příjemné, nenechte se oklamat.
 • girla
 • Za žádných okolností neposílejte peníze.
 • Nedavajte svou vlastní adresu, a tím více, kopie dokumentů. Neposílejte žádné balíčky, a nesplňujte všechny požadavky cizinky.

Předchozí článek | Další článek