Manželství s Ukrajinskou ženou: zvláštnosti začátku společného života

Vaše seznámení s Ukrajinskou dívkou skončilo šťastným manželstvím, si přivezli mladou ženu domů, a váš skvělý pár děla první společné kroky na cestě života. Je to krásný čas!

Nicméně v této fázi mohou nastat důsledné komplikace související s procesem adaptace manželé k životu v cizi zemi. Nebuďte překvapeni, pokud joie de vivre ve vaší ženě několik se zmenší a na její krásné tváři se objeví stopy zmatení a dokonce i podrážděnost. Důvod - změna bydliště.

Chcete-li pochopit, jak se cítí, Ukrajinská žena v zemi s jinými hodnotami, jazykem, bez příbuzných a přátel, dostaňte se na její místo. Jak pomoci své namželce zvyknout si na nové místo, jeji nového domova?

Žádné zvláštní oběti z vaší strany. Jediné, co je třeba udělat, je vyzbrojit se trpělivostí, milovat svou manželku, dát jí pozornost a péči. A malé potíže, způsobené rozdílem mentality, lze snadno překonat kdyz máte radí jeden druheho.

Zde je několik praktických rad pro Čecha, který má Ukrajinsku ženu:

Není žádným tajemstvím, že jen aktivní a společenští dívky maji odvahu odejít žít do zahraničí. Nedostatek komunikace je jedním z jejích základních problémů. Vaším úkolem bude se co nejrychleji pomoci ji.

V této situaci vám pomůže sport, tanec, šití, vaření, fitness, atd.

Pokud vidíte, že nechce navštěvovat veřejná místa sama, nabídněte jí své společnosti. Společně si můžete zaplavat si v bazénu, dopřát tancem nebo bavít se v bingo-klubu.

Řekněte své manželce o pravidlech chování, etikety a tradicích, přijatých ve vaší zemi co nejvíce. Čím více pozornosti si udělite tomu, tím rychleji váša manželka bude se cítit mnohem lépe v novém prostředí.

czesbride

Nejdůležitější věc k zapamatování je, že tento krok je nejtěžší pro ukrajinské manželky. Snažte se dávat své paní na více věcí pro štěstí. Pozvěte ji na procházky, na romantickou večeři, kupujte jeji oblíbené lahutky a další ženská radosti.

Postupně zmatek zmizí, a uvidíte, jak je transformována vaše žena, a kolik radosti a štěstí přineslo to s sebou do vašého domu. A vaše přátelé jistě budou ptát: jakým způsobem se vám podařilo seznámit se s okouzlující Ukrajinskou manželkou?Předchozí článek | Další článek