Tajemství on-line seznamení: na jaké dopisy Ukrajinské dívky odpovídají

Ve spolupráci s kolegy jsme prozkoumali sklad 10 tisíc prvních dopisů, které posílají cizinci Ukrajinským ženam. V procesu jsme zjistili řadu pozoruhodných pravidelností:

 • Síťové etikety. Velký význam má dodržování síťové etikety. Je pochopitelné, že jsi občan jiné země, tak nikdo ne bude požadovat aby mluvily perfectne. Ale, takt a diskrétnost, v oběhu k neznámé vám Ukrajinské dívce, zvyšuje šanci získat od ní odpověď na 30%.
 • Sexuální přitažlivost. Není žádným tajemstvím, že silnější polovina lidstva "miluje očima". Kromě fotografií, které dívky vystavují na svém profilu na našich webových stránkách, existuje soutěž fotek Ukrajinských žen v bikinách, a je velmi oblíbena u mužů. Ale neotravujte golku lichotkami a erotickými vyznáními v prvním příspěvku. Nechte si to na později, určitě pochopíte, když přijde čas projevit svůj obdiv k její atraktivnímu vzhledu. Jinak riskujete zrušením dialogu.
 • Důležitost prvního pozdravu. Jazyková bariéra nesmí stát překážkou pro seznámení s Ukrajinskou ženou. Pokud chcete, aby si vás dívka všimla, nepoužívejte šablony jako: "Ahoj, jak se máš?" Je pravděpodobné, že nedostanete odpověď vubec. Dejte si práci, použijte slovník, udělejte si více originální pozdrav. Pokud to nemůžete udělat sami, na našich webových stránkách jsou služby tlumočníků, nebo můžete požádat o pomoc jiné osoby.
 • Související články:

  Kde se seznámit s ukrajinskými nevěsty - vyberte on-line seznamovaci agenturu.

  Manželství s Ukrajinskou ženou: zvláštnosti začátku společného života

  Jak se seznámit s ukrajinskou nevěstou on-line a aby se nestali obětí podvodu

  divka
 • Komunikace na osobní úrovni. Důrazně nedoporučujeme nabízet Ukrajinské dívce, co ma registrace v agentuře on-line seznameni, přechod na komunikace přes telefon nebo jiné služby. Jistě, později vy určitě dojdete do stavu, kdy bude nutno začít osobní komunikaci, ale nesnažte se to ze začátku. Ukrajinská dívka může myslet, že ji chcete na něco podvádět nebo udělat jí neslušný návrh.
 • Zájmy nové přítelkyně. Od samého počátku zeptejte se svou známu jaké ma zajmy. Ukažte, že máte zájem o to nejen kvůli její psychické atraktivitě, ale díky její vnitřnímu světu a názorech na život. Věřte, ukrajinské ženy ocení.
 • Neváhejte se omluvit. Na internetu lze najít spoustu různých informací o ukrajinských ženach, včetně ne úplně lichotivé. Možná, že vy sami máte zkušenosti s Ukrajinskými dámy. Ale neexistují dva stejní lidé,a velká část ukrajinských dívek nemají rády drzé a nadměrně sebevědomé chlapy.
  Pomocí jednoduché a slušny fráze: "Omlouvám se ..." od samého počátku, získate pozornost krasny cizinky. Šanci získát odpověd’ se zvyšuje na 25%.
 • czdevka
 • Náboženství. Zkrátka a dobře, náboženské preference není hrají velmi vysokou roli při setkání s Ukrajinskými ženami. Kromě toho zahraniční muži, dokonce i muslimové, mohou si vzít křesťanky, ale není třeba klást otázky víry předčasně. Překvapivě, ale zmínka o náboženství má negativní vliv na pokračování vztahu.

Všechny výše uvedené doporučení mají čistě obecné povahy. Užit si je, nebo ne, musíte se rozhodnout.


Předchozí článek | Další článek