Jste přivezli do Čech Ukrajinskou nevěstu, k čemu byste si měli připravi

prenzegirl

Pokud ve vašich snech o rodinném štěstí je vždy přítomná hezká, starostlivá a peclivá žena, milující děti, tak je to určitě Ukrajinská manželka.

Ženy z Ukrajiny jsou chytří a inteligentní, věrní a trpěliví. Díky globální sítě seznámit se s Ukrajinskou nevěstou dnes není problém. Ne budete mít problemy ani s uzavření manželství, ani s stěhováním Ukrajinské manželky do Čech.

Nicméně vám neublíží když budete vědět o některých zvláštnostech chování žen z Ukrajiny, protože komunikace on-line je jedna věc, ale první osobní seznámení, a začátek společného života - něco úplně jiného. Některé behaviorální zvláštnosti mohou vytvořit dojem, že jste se mýlili, ale není třeba spěchat se závěry, se na tu situaci podívejte z jiného úhlu pohledu.

Pokud jste před tím, než si začít hledat Ukrajinské nevěsty přes agenturu online seznamování, kladli si otázku jaka je Ukrajinská mentalita, pak nesmíte se divit, že krásná dívka, s níž jste tak hodně komunikoval, při osobní schůzce se zdá trochu drsňá, a někdy nevychovaná.

Když sháníte informace o životě na Ukrajině, měli byste dávat pozor na to, že normy chování, přijatá v ukrajinské společnosti, se zásadně liší od západní behaviorální modeli, porušení etikety je zde téměř normou. Pro Ukrajinsku dívku, která získala dobré vzdělání, těžké "je udržet značku" v takových podmínkách, jako je nemožné mít kelímek plný vody otočený dnem vzhůru nad hlavou a nenamočit se.

Když vidíte, že vaše nevěsta chová tak, jak nesmí, měli byste se v mírné formě říc ji to. Věřte mi, že Ukrajinské ženy jsou velmi chytří a velice rychle všechno pochopí. Ona vzpomene si co ví o kultuře v českých zemích, a chybějící informace se dozví u vas anebo bude hledat v síti. Po chvíli budete se hodně divit jaka je šikovná a jak se chová.

prizena

Takže, nemusite divit tomu, že Ukrajinská žena:

 • • Málokdy se usmívá. Abychom pochopili proč, stačí se podívat na lidi, kteří žijí ve vlastním městě váše vyvolený. V některých městech na Ukrajině vůbec není přijato usmívát se navzájem. Příjemné úsměv na otevřeném tvářu se zde lidi mohou pochopit špatně. Je to problém.
 • • Velmi zřídka se užívá slovo "promiňte". Opět důvodem je, že v některých ukrajinských městech je obecně ne omluvat se, protože většina je přesvědčena, že ne oní způsobují nepříjemnosti, a jim.
 • • Nezdraví nikoho. Rozhovory s cizími lidmi na Ukrajině není příliš přijata. Pravda dnes ve větších městech lidé se zdraví v obchodech, v bankách a dalších institucích a na veřejných místech, na venkově nic se ne zmenilo k lepšimu.
 • Související články:

  Kde se seznámit s ukrajinskými nevěsty - vyberte on-line seznamovaci agenturu.

  Manželství s Ukrajinskou ženou: zvláštnosti začátku společného života

  Jak se seznámit s ukrajinskou nevěstou on-line a aby se nestali obětí podvodu

  tatygirl
 • • Má nepochopitelný smysl pro humor. Většina ukrajinců žertuji s vážnou tváří. Stačí vysvětlit dívce, že pokud chce potěšit partnera, to musí sáma smát.
 • • Často nespokojená se svim životem. V Čechách většina lidí je docela spokojeni a užívai si života. Samozřejmě, potíže se vyskytují u všech, ale u Čechů není obvyklé "sypání" své problémy na ostatní. Některé ukrajinci neustálé estěžuji si. Můžete podělit se svou snoubenkou o vašem názorů na tuto věc, a postupně se její pohled na svět změní na správnou stranu.
 • Ne všichni ukrajinské dívky chovají se tak, ale myslíme, že by jsme měli se o tom podělit.


  Předchozí článek | Další článek