Co hledají ukrajinské nevěsty na mezinárodních stránkách on-line seznámek

U zahraničních svobodných mužů existuje názor, že Ukrajinské dívky se obrací na internetové stránky seznamek pouze z merkantilních zájmů. Všechny sní opustit svou zemi a žít v cizí krajině s více než příznivým hospodářským a společenským klimatem.

Není snadné se s tím přít. Každá normální žena, jako I muž, se snaží změnit svůj život k lepšímu, zajistit svým dětem dobré podmínky pro ubytování, dát jim slušné vzdělání a tak dále. Ale z toho není třeba dělat závěr, že všechny Ukrajinské dívky se zaregistrují na webových stránkách seznamek, aby se dosáhly tohoto cíle, a Ignoruji pocity muže, kteří uvěřili v upřímnost těchto žen. To není pravda!

Zkusme zjistit, z jakých důvodů Ukrajinské dívky jsou zaznamenány na zahraničních webech seznamek?

 1. Situace s demografií. Na Ukrajině, na každých 1000 mužů připadá 1160 žen, rozdíl na první pohled není kriticky. Pokud se však dívka nejprve chce získat vzdělání, a pak realizovat své profesionální ambice, pak k 25 letům, se rozumí, že všechny hodné muži už mají rodinu.
  Co se týče vývoj věkové struktury, tam je situace ještě smutnějši. Ukrajinští muži mají nadměrně škodlivých návyků, nejsou podmíněny udržovat v normě fyzickou kondici, což má za následek vysokou úmrtnost u mužů ve věci uzavření manželství. Důvody pro tento postoj k sobě převážná část mužské populace země spočívají v nízké úrovni života, špatné zdravotní péči, ale teď není o tom. V důsledku desetina Ukrajinských žen nemá možnost založit normální rodinu a v hledání osobního štěstí je nuceni obrátit se do online agentur.
  Mimochodem, kdy se tyka země pobytu, někteří muži se rádi pohybují na Ukrajinu.
 2. Související články:

  Seznámovací agentura: jak se seznámit s Ukrajinskými dívky

  O čem muž má napsát na seznamce s ukrajinskými dívky

  Jaké Ukrajinské ženy hledají vážný vztah online?

  divkeukrainke
 3. A znovu pro muže. Problém je v tom, že slovanské muži uvědomují, že je žen mnohem více. Nepociťují touhu pečovat a starat se o ženách. Naopak, přesvědčeni, že dámy by se měly jejich dvořít a ctít.
  Standardní normální život ukrajinské rodiny vypadá takto: žena pracuje, stará se o domácnost, se zabývá dětmi, věnuje pozornost svému manželovi.
  V České republice je situace odlišná, muž zajišťuje rodinu, zatímco žena může pracovat nebo se zapojit do děti a domov. Při tomto manžel nedomnívá se, že je to ostuda pomáhat manželce doma, a respektovat její práce.
 4. Sen o lepším životě. Jak běžna Ukrajinska dívka rozumí “zabezpečené život”? Je to příležitost: žít odděleně od rodičů, mít auto, stravovat se kvalitními produkty, dát dobré vzdělání dětem, mít zdravotní pojištění.
 5. yelowzena

Závěr: ukrajinské ženy si nezaslouží obvinění z nadměrné komerce a ve chladnem přístupu. Samozřejmě, mezi nimi jsou lovkyně krásného života a luxusu, ale není jich hodně. Ostatní dívky hledají není bohaté, jasně uvažující a racionální, muže, schopní postarat se o svou rodinu, investovat do ní a trvat pravém místě této kapitoly.


Předchozí článek | Další článek